www.what2do.co.il

כתב אישום - האם בוצעו מעשים מגונים במאהל המחאה בתל אביב?

דרגו את המאמר
  התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 1.0 מתוך 5

כתב אישום - האם בוצעו מעשים מגונים במאהל המחאה בתל אביב?

כתב אישום בגין עבירות מין הוגש הבוקר (15.8) כנגד עאדל אבו מוח, תושב בקה אל גרביה בן 55. על פי כתב האישום, אבו מוח שהה בחודש האחרון באזור אחד מאהלי המחאה בעיר תל אביב ובמהלך שהותו במקום הוא ביצע שני מעשים מגונים בנשים מפגינות.

 

האחד כאשר נגע באישה אשר ישנה במאהל על כורסא, והשני כאשר נכנס בעקבות לאוהל בעקבות האישה בה נגע קודם לכן. שני גברים אשר היו באותו הזמן בתוך האוהל דרשו מאבו מוח לעזוב את המקום לאלתר. עם זאת, כך נטען, הנאשם לא חדל ממעשיו וחזר פעם נוספת למאהל על מנת לנצל את האישה. האחרונה התעוררה בגין מעשיו וסילקה את אותו מהמקום.

  

הפרקליטות מבקשת להורות על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים. לטענת הפרקליטות, מעשיו של הנאשם עולים כדי זלזול בוטה במצבן של הנפגעות, כאשר אלו ישנות ואין הן יכולות להתנגד. כמו כן, נטען כי הנאשם לא חדל ממעשיו גם לאחר שסולק מהמקום, וחזר למאהל פעם אחר פעם על מנת לבצע את זממו. יצוין כי הנאשם הינו בעל עבר פלילי. בעבר הוא הורשע בתקיפה ותקיפה אשר גרמה לחבלה של ממש, ואף ריצה בגין עבירות אלו עונש מאסר בפועל של 8 חודשים.

 

עדותה של אחת הנשים אשר נפגעו, לכאורה, ממעשיו של הנאשם התפרסמה באתר Ynet. לטענת האישה, בעוד היא ישנה באוהל, היא הרגישה לפתע כי מישהו נוגע בה. האישה טענה כי היא קמה בבהלה ודרשה מהנאשם להסתלק מהמקום מיד. לדבריה, הנאשם לא נענה לדרישתה והחל להוריד את חולצתה. לבסוף הוא יצא בעקבות צעקותיה. האישה טענה כי היא טלפנה מיד למשטרה אך עד שהשוטרים הגיעו למקום האירוע הספיק הנאשם לגעת באישה נוספת אשר ישנה על מזרן בסמוך לאוהלה.

רוצה שעורך דין פלילי יחזור אליך?

 


מאמרים נוספים בתחום

זכות חשוד להיוועץ עם עורך דין

האם חשוד אשר איננו עצור או מעוכב לחקירה זכאי להיוועץ עם עורך דין? מהן ההשלכות על אי פגישה עם עורך דין לגבי הודעתו של חשוד? 

ספק סביר במשפט הפלילי

מהו ספק סביר? מהי חובת הראיה? מהו הנטל המונח על כתפי התביעה במשפט פלילי? 

זיוף תקיפה מינית, היה או לא, איך נדע?

כיצד מתמודדים עם עבירות מין המבוססות על תלונות שווא? מהן זכויותיו של הנאשם במקרים אלה? 

מעשה מגונה - מסגרת משפטית

מעשה מגונה - מסגרת משפטית

מהו מעשה מגונה? כיצד החוק בוחן מעשה מגונה? כיצד מוגדר מעשה מגונה ואיך מתגוננים מפניו? 

ניצול יחסי מטפל מטופל במשפט הפלילי

מה קובע המשפט הפלילי בכל הנוגע ליחסים שבין מטפל ומטופל? האם יחסי מין בין הצדדים הינם הוכחה לניצול יחסי מרות? 

בעילה אסורה בהסכמה, יסודות העבירה והוכחות

בעילה אסורה בהסכמה, יסודות העבירה והוכחות, מה העונש ומה צריך להוכיח ... 

מהו מעשה סדום ומה העונש על עבירה פלילית זו?

עבירה פלילית של מעשה סדום היא קיום יחסי מין אנאליים או אוראליים ללא הסכמה, או בקטינים או תוך ניצול יחסי מרות. העונש הצפוי לנאשם בעבירה של מעשה סדום נע בין שלוש עד עשרים שנות מאסר בפועל.  

ביגמיה בהליך הפלילי, מה העונש על ריבוי נישואין?

חוק העונשין קובע עונש מרבי של עד חמש שנות מאסר, לאדם נשוי הנושא אישה נוספת, ולאישה נשואה הנישאת לבעל נוסף. 

עבירת החזקת פרסום תועבה של קטין, מה העונש הצפוי?

אדם שהחזיק במחשב או בטלפון נייד תמונות וסרטונים בעלי תוכן פורנוגרפי בהשתתפות קטינים או שרכש פרסום מסוג זה גם בלי להחזיק בו, צפוי לשנת מאסר בפועל.  

הטרדה מינית של עובד ציבור, מה העונש?

אדם שהורשע בהטרדה מינית צפוי למאסר בפועל למשך שנתיים. כאשר מדובר בעובד ציבור, תוך ניצול של יחסי כוחות, מעניק החוק הגנה יתרה למתלוננות ומחמיר בעונשם של הנאשמים.  המידע המוצג באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי או כל יעוץ אחר. נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל המסתמך על המידע באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאי השימוש.