www.what2do.co.il

כתב אישום נגד שודד סידרתי של שרשרות זהב

דרגו את המאמר

כתב אישום נגד שודד סידרתי של שרשרות זהב

כתב אישום הוגש הבוקר כנגד קסאם רדואן, תושב אום אל פאחם, בן 34, בחשד כי שדד שרשרות זהב מנשים מבוגרות באזור נתניה.

על פי החשד, ב-20 לאוגוסט הגיע רדואן לבניין מגורים בנתניה ודפק על דלת חדר המדרגות. אישה מבוגרת כבת 60 פתחה לו את הדלת ואז שאל אותה האם צריך מנקה חדרי מדרגות לבניין. האישה אמרה שלא וסגרה הדלת. רדואן לא וויתר, דפק בשנית, וכעת פתחה האישה את הדלת עד לכדי חריץ קטן. הרווח הספיק לשודד והוא דחף את הדלת בעוצמה, תלש את שרשרת הזהב שלצווארה ונמלט ברכבו מהמקום.

יומיים לאחר מכן הייתה קשישה בת 78 הקורבן השני של השודד, בעוד היא צועדת עם חברתה סמוך לבית אבות בגבעת שפירא, צפונית לנתניה. רדואן, שנסע ברכבו, פנה אליהן ושאל לגבי כתובת מסוימת. מיד לאחר מכן, ניגש אל הקשישה, תלש בחוזקה שרשרת זהב שענדה לצווארה וברח בנסיעה.

הנפגעת השלישית של רדואן הייתה אישה מבוגרת אשר ישבה לבדה בתחנת אוטובוס, גם לידה עצר את רכבו ושדד שרשרת שעל צווארה באיומי סכין.

הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים ומחומר החקירה עולה כי הנאשם מודה במעשים המיוחסים לו. כמו כן, מספר מכוניתו נרשם ע"י אחת מקורבנותיו והועבר למשטרה. 

רוצה שעורך דין פלילי יחזור אליך?

 

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

שלח

מאמרים נוספים בתחום

עבירת שוד במשפט הפלילי, מה העונש?

עבירת שוד במשפט הפלילי, מה העונש?

מהי עבירת השוד? כיצד מבדילים בין שוד לגניבה? איך מתמודדים עם כתב אישום בגין ביצוע שוד? 

מה ההבדל בין עבירת השוד לעבירת הגניבה מבחינה משפטית?

מתי הופכת עבירת הגניבה לעבירת שוד? מהם הקריטריונים המשפטיים לעבירת השוד ... 

גניבת רכב: מה העונש על פריצת רכב?

אדם שלקח רכב מבעליו ללא היתר והעביר את הרכב לאדם או למקום אחר בנסיבות שמראות שלא היתה לו כוונה להשיב את הרכב לבעליו, דינו כדין מי שמבצע גניבת רכב והוא צפוי לעונש מאסר של עד שבע שנים. 

רישום פלילי בעבודה – האם מעסיק רשאי לבקש תעודת יושר?

מעסיק במגזר הפרטי אינו רשאי לדרוש מעובד או מועמד לעבודה להמציא תדפיס מהמרשם הפלילי. מעסיק שבכל זאת דורש זאת, עובר על החוק וצפוי לעונש מאסר של שנתיים.  

מה העונש על השתתפות בהימורים, הגרלות ומשחקים אסורים?

אדם שמשתתף בהימורי ספורט, משחק במכונות מזל או לוקח חלק בכל הגרלה לא חוקית אחרת, עובר על החוק וצפוי לעונש מאסר של שנה וקנס כספי. אדם שמארגן משחקים אסורים מסתכן בעונש של עד שלוש שנות מאסר.  

זיוף כסף: מה העונש על שימוש בשטרות המזויפים?

זיוף כסף הוא עבירה פלילית, כאשר החוק לא מבדיל בין פעולת ייצור וזיוף שטרות לבין שימוש בכסף מזויף. העונש המרבי על זיוף כסף עומד על שבע שנות מאסר. 

קנס בהליך פלילי כעונש על עבירה

בית משפט רשאי להטיל קנס על נאשם בעבירה פלילית כעונש יחיד או לצד עונשים אחרים כמו מאסר או עבודות שירות, זאת בהתאם לחומרת העבירה והנסיבות שהובילו לביצועה. 

רכוש גנוב: מה הדין הפלילי על החזקת רכוש גנוב?

אדם המחזיק ברכוש שיש לגביו חשד סביר כי הוא גנוב, כמו רכב, מחשב נייד, טלפון סלולארי וכדומה, צפוי לעונש של חצי שנת מאסר, אלא אם הוכח כי קיבל את רכוש בדרך חוקית. 

הסגת גבול: מהו הדין הפלילי על הסגת גבול?

הסגת גבול היא עבירה שבה הנאשם נכנס לבית של אחר ושוהה שם שלא כדין, במטרה להפחיד את המחזיק בנכס או לגרום לו לבצע עבירה. העונש הצפוי בגין הסגת גבול הוא מאסר בין שנתיים עד ארבע שנים.  

הצתה: מה העונש על עבירת הצתה?

חוק העונשין מבחין בין עבירת הצתה ברכוש, הצתה ברכוש השייך למדינה המשמש את הציבור, לעבירה של הצתה ברשלנות שלא מתוך כוונה תחילה.  המידע המוצג באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי או כל יעוץ אחר. נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל המסתמך על המידע באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאי השימוש.