www.what2do.co.il

פסקי דין אחרונים - רכוש

זיכוי מאשמה בעבירת גניבה מחמת ריבוי גרסאות

קבלן שנכנס לאתר בנייה כדי לחפש פועלים הואשם בעבירת גניבת ארנק של פועל סודני ששהה במקום. בית משפט השלום נדרש להכריע האם הנאשם ביצע את העבירה המיוחסת לו.  


גזר דין בגין התפרצות למסעדה במטרה לגנוב אוכל

נאשם שהתפרץ למסעדה וגנב צלחת חומוס ופחיות קולה הורשע בעבירת רכוש והתנהגות פרועה במקום ציבורי. בית משפט השלום בתל אביב יפו נדרש לקבוע את עונשו.


מה עונשו של עובד שגנב מהמעסיק סחורה בסך 70,000 שקל?

הנאשם ניצל את תפקידו כסוכן מכירות בחברה מזה ארבע שנים ואת האמון שניתן בו כדי לגנוב סחורה בסך כולל של 70,000 שקלים, ואף מכר את הסחורה לאחרים שאינם לקוחות החברה ללא הסכמת הבעלים.  


שימוש בכרטיס אשראי שנמצא ברחוב והונאת חברת אשראי

אשה כבת 32 מצאה כרטיס אשראי במרכז המסחרי, והזמינה באמצעותו שירותים ומוצרים לביתה בסך כולל של 13,630 שקלים. לאחר הודאתה הורשעה בעבירות של הונאה בכרטיס אשראי.  


גזר דין לצעיר שעשה שימוש באופנוע ללא רשות והפר זכויות יוצרים

צעיר כבן 19 נטל ללא רשות אופנוע ונהג בו ללא רישיון, ואף נטש את הרכב והחזיק בחלקים הגנובים. בכתב אישום נוסף הורשע בעבירת של הפרת זכויות יוצרים בגין מכירת דיסקים מזויפים.  


מהו עונשו של צעיר שביצע שורת גניבות בפארק מים?

צעיר כבן 22 גנב תיקים של אורחים בפארק מים והורשע בשלוש עבירות רכוש, לאחר שנטל יחד עם חברו רכוש ושלל רב מהתיקים. הסנגור ביקש להימנע מהרשעתו בפלילים עקב גילו הצעיר.  


הנאשם שגנב ממעסיקו 20 אלף שקל הורשע בעבירה של גניבה בידי עובד

עובד בחנות לחומרי בניין גנב ממעסיקו קרוב ל- 20 אלף שקל, באמצעות זיוף חשבוניות מקור. העובד הודה במעשיו והורשע בעבירת זיוף ובעבירה של גניבה בידי עובד. 


בקשה להחמיר עם עונשה של נאשמת אשר גנבה ארנק מקשישה

הנאשמת הציגה עצמה כעובדת מטעם הביטוח לאומי וגנבה מקשישה כבת 90 ארנק עם מזומן וכרטיסי אשראי. הנאשמת קיבלה הזדמנות לעבור הליך שיקומי, אך בחרה שלא לנצל זאת, לכן עונשה נגזר מחדש.  


הנאשם הורשע בגרימת היזק בזדון עקב ניקוב צמיגים

הנאשם הורשע בגרימת היזק בזדון, לאחר שחסם רכב ביציאה מחניון, וניקב את צמיגי הרכב בעקבות תגובת הנהג. בית משפט גזר עליו מאסר על תנאי, קנס ופיצוי למתלונן.  


הנאשמת גנבה טלפון נייד והתנגדה למעצר, מהו עונשה?

הנאשמת שהורשעה בעבירות רכוש קודמות, ביקשה להתחשב בילדיה הקטנים ולהימנע מעונש מאסר בפועל, אולם היא לא עשתה כל מאמץ להיגמל מהתמכרותה לסמים.  


הנאשם שגנב מונית גרם לפציעתו הקשה של הנהג

הנאשם גנב מונית, וכאשר בעל הרכב ניסה לעצור אותו, ונאחז במשקוף החלון, הנאשם האיץ את מהירות הנסיעה, והתנגש ברכב אחר כשהנהג תלוי על המשקוף.  


הנאשם שהדליק אש ועזב את המקום הורשע בעבירות של מעשה פזיזות

צעיר כבן 30, הסובל מהפרעות התנהגותיות, הצית ביחידת הדיור של אביו מזרנים ישנים, ועזב את המקום כשהאש בוערת. בעקבות מעשיו הוא הורשע בביצוע עבירות של מעשה פזיזות והיזק לרכוש בזדון.  


מהו עונשו של נאשם ששדד תיק מאשה מבוגרת?

הנאשם שדד אשה מבוגרת כבת 64, בשעה שהלכה ברחוב סמוך לביתה בצהרי היום, תוך שימוש באלימות. הנאשם הודה במעשיו, והורשע בביצוע עבירת שוד.


עובד שגנב ממעסיקו טלוויזיה ביקש לבטל את הרשעתו

נהג הובלות כבן 30 נכנס במסגרת עבודתו לחנות מוצרי חשמל, והעמיס למשאית שלו מסך טלוויזיה LCD בשווי 2,200 שקלים. לאחר בירור עם המנהל, החזיר את המסך לחנות והואשם בעבירה של גניבה בידי עובד ממעבידו. 


מהו עונשם של נאשמים שהתפרצו למכולת וניסו לגנוב רכוש ומזומן?

שני נאשמים פרצו יחד למכולת באשקלון בחודש אוגוסט 2013. השניים תכננו לגנוב 250 שקל במזומן מהקופה, קרטוני סיגריות וקופסאות שימורים. אלא שאז הגיע בעל המכולת והם נמלטו ללא זממם.  


עובד רכש על חשבון כרטיסי האשראי של לקוחות מכשירים סלולריים יקרים

נציג מכירות בחברת פלאפון ניצל את גישתו למאגר הנתונים, השתמש בכרטיסי אשראי של לקוחות שסגרו את החשבון ורכש במרמה מכשירי אייפון יקרים ומכשירי סים, במטרה למכור אותם ולהרוויח בונוסים על עסקאות.  


מהו עונשו של נאשם שגנב דאודורנטים ובשמים מרשת סופר פארם?

הנאשם גנב בשמים ודאודורנטים מסניפי סופר פארם שונים, תקף את העובדות ואנשי האבטחה שניסו לעצור אותו ומכר את המוצרים בתמורה לסמים מסוכנים.  


מהו עונשם של נאשמים שגנבו טלפונים סלולריים מקטינים?

שני הנאשמים נסעו ברכב וחיפשו קטינים שיש ברשותם טלפונים סלולריים. כאשר איתרו ילד, הם חטפו את המכשיר בכוח ולעיתים אף איימו בסכין. במהלך חודש ימים הם גנבו יחד 13 מכשירים ניידים.  


הנאשם הפעיל מזנון קטן ללא רישיון עסק, מהו עונשו?

גבר בשנות השישים לחייו פרש מעבודתו כנהג משאית והחליט לפתוח מזנון קטן בקריית גת. מכיוון שאת המזנון הוא הפעיל ללא רישיון עסק ובניגוד להיתרי הבנייה, הוגש נגדו כתב אישום.  


מהו עונשו של נאשם שהתפרץ לדירת מגורים וגנב מחשב נייד?

הנאשם, הינו גבר בשנות הארבעים לחייו המכור לסמים, אשר הורשע בעבר בעבירות רכוש קודמות וריצה עונש מאסר בפועל, אך הדבר לא מנע ממנו לשוב ולבצע את אותם המעשים, על מנת לממן את צריכת הסמים. 


1  2  3  4  לעמוד הבא    >>